ESET PROTECT Entry On-Prem (dříve ESET Secure Office +)

Špičková ochrana firemních dat

ESET PROTECT Entry On-Prem obsahuje licenci ESET Endpoint Security, která přináší kvalitní moduly filtrování obsahu webu, firewall a antispam, které přidají další bezpečnostní vrstvy do firemních počítačů a mobilních platforem. Důvěřujte ESETu, průkopníku v antivirovém průmyslu.

eso plus

PRACOVNÍ STANICE

Poskytuje robustní antivirovou a antispywarovou ochranu firemních počítačů. Pokročilá technologie ThreatSense obsahuje skenování založené na technologii cloud, kontrolu výměnných zařízení a vzdálenou správu koncových stanic.

Obsahuje

ESET Endpoint Antivirus pro Windows
ESET Endpoint Antivirus pro Mac OS X
ESET Endpoint Security pro Windows
ESET Endpoint Security pro Mac OS X
ESET Shared Local Cache
ESET Virtualization Security pro VMware vShield
ESET NOD32 Antivirus Business Edition pro Linux

MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ

Zabezpečí mobilní zařízení s operačním systémem Android nejen před hrozbami na internetu, ale také před nechtěnými výdaji za podvodné hovory. Anti-Theft umožní zařízení po krádeži či ztrátě sledovat, lokalizovat a případně i vzdáleně promazat. U zařízení s iOS je možné vzdáleně vynutit používání jednotné bezpečnostní politiky, zamknout/ odemknout zařízení nebo smazat všechna uložená data.

Obsahuje

ESET Endpoint Security pro Android
ESET Mobile Device Management pro Apple iOS

SOUBOROVÉ SERVERY

Prověřená antivirová a antispywarová ochrana s optimalizací na serverové operační systémy. ESET File Security spolehlivě ochrání všechny serverové soubory a důležité dokumenty.

Obsahuje

ESET File Security pro Microsoft Windows Server
ESET File Security pro Linux / FreeBSD

FIREWALL A ANTISPAM

Přináší ochranu koncových zařízení, založenou na 25 letech zkušeností v antivirovém průmyslu. Prověřený antivirus, personální firewall, kontrola obsahu webu, antispam a další pokročilé bezpečnostní funkce chrání vaši síť po celý den.

Obsahuje

ESET Endpoint Security pro Windows
ESET Endpoint Security pro Mac OS X

VZDÁLENÁ SPRÁVA

Pomocí nástroje vzdálené správy můžete spravovat všechny stanice (včetně virtuálních) a mobilní zařízení s nainstalovaným řešením ESET z jednoho místa. ESET Remote Administrator nabízí vzdálenou instalaci, aplikaci bezpečnostní politiky, vytváření reportů a mnoho dalších funkcí..

Obsahuje

ESET Remote Administrator 6
ESET Remote Administrator 5
ESET Remote Administrator VM pro Microsoft Azure

 

Podívejte se na video: