ESET PROTECT Essential On-Prem (dříve ESET Secure Office)

Výkonný antivirus nové generace

Ochraňte koncová zařízení (počítače, smartphony, tablety a souborové servery) před vznikajícími hrozbami a zcizením citlivých dat pomocí bezpečnostního řešení, které lze jednoduše spravovat z jediné konzole. Důvěřujte ESETu, průkopníku v antivirovém průmyslu.

eso

PRACOVNÍ STANICE

Poskytuje robustní antivirovou a antispywarovou ochranu firemních počítačů. Pokročilá technologie ThreatSense obsahuje skenování založené na technologii cloud, kontrolu výměnných zařízení a vzdálenou správu koncových stanic.

Obsahuje

ESET Endpoint Antivirus pro Windows
ESET Endpoint Antivirus pro Mac OS X
ESET Shared Local Cache
ESET Virtualization Security pro VMware vShield
ESET NOD32 Antivirus Business Edition pro Linux

MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ

Zabezpečí mobilní zařízení nejen před hrozbami na internetu, ale také před nechtěnými výdaji za podvodné hovory. Zabudovaný modul Anti-Theft umožní zařízení po krádeži či ztrátě sledovat, lokalizovat a případně i vzdáleně promazat..

Obsahuje

ESET Endpoint Security pro Android
ESET Mobile Device Management pro Apple iOS

SOUBOROVÉ SERVERY

Prověřená antivirová a antispywarová ochrana s optimalizací na serverové operační systémy. ESET File Security spolehlivě ochrání všechny serverové soubory a důležité dokumenty.

Obsahuje

ESET File Security pro Microsoft Windows Server
ESET File Security pro Linux / FreeBSD

VZDÁLENÁ SPRÁVA

Pomocí nástroje vzdálené správy můžete spravovat všechny stanice (včetně virtuálních) a mobilní zařízení s nainstalovaným řešením ESET z jednoho místa. ESET Remote Administrator nabízí vzdálenou instalaci, aplikaci bezpečnostní politiky, vytváření reportů a mnoho dalších funkcí.

Obsahuje

ESET Remote Administrator 6
ESET Remote Administrator 5
ESET Remote Administrator VM pro Microsoft Azure

 

Podívejte se na video: