banner

 

Slevy pro domácnosti

Na všechny produkty pro domácnosti, kromě ESET Family Security Pack a ESET Smart Security Premium, firma ESET poskytuje slevy až 50 %.

Podporují studenty, učitele a držitele průkazů ZTP a ZTP/P. 

50% sleva pro studenty

karta isic

 

 

ESET nabízí držitelům mezinárodních identifikačních průkazů ISIC 50% slevu. Pro uplatnění této slevy je potřeba doložit oboustrannou kopii průkazu, kterou lze nahrát v objednávkovém formuláři nebo zaslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Sleva se vztahuje POUZE na licenci pro 1 PC s prodloužením licence na 1 rok. Více informací k průkazům ISIC naleznete na www.isic.cz.

Sleva se dá uplatnit při nákupu produktů ESET Internet Security, ESET NOD32 Antivirus a ESET Mobile Security. Pokud si tedy pořídíte ESET Internet Security v kombinaci s ESET Mobile Security, lze na oba dva produkty uplatnit studentskou slevu, jelikož je splněna podmínka 1 PC a 1 mobilní zařízení. Naopak při nákupu ESET Internet Security společně s ESET NOD32 Antivirus, lze studentskou slevu uplatnit jen na jeden z těchto produktů.

 

50% sleva pro držitele průkazu TP, ZTP a ZTP/P
a poživatele PID (plný invalidní důchod)

karta ztp 

ESET nabízí všem držitelům průkazu TP, ZTP a ZTP/P a poživatele PID (plný invalidní důchod), 50 % slevu na produkty.

Slevu lze uplatnit na produkty ESET Internet Security, ESET NOD32 Antivirus a ESET Mobile Security. Pro uplatnění této slevy je potřeba doložit oboustrannou kopii průkazu, kterou lze nahrát v objednávkovém formuláři nebo zaslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na jeden průkaz můžete získat licenci na max. 2 PC a 2 mobily nebo tablety. 

 

30% sleva pro učitele a mládež do 26 let

karta itic

ESET nabízí tuto slevu pro držitele karet IYTC (do 26 let) a karty ITIC (učitelé). Platí pouze pro nové licence na 1 PC na 1 rok. Slevu tedy nelze uplatnit na prodloužení licence. Více informací ke kartám IYTC a ITIC naleznete na www.isic.cz.

Sleva se dá využít při nákupu produktů ESET Internet Security, ESET NOD32 Antivirus a ESET Mobile Security.